Úcta, hrdosť, odbornosť A takto to celé začalo Výmenný pobyt Festival ošetrovacích kazuistík vo Vsetíne Odborná stáž Výmenný pobyt č. 2 Odborná stáž č. 2 Spoločná konferencia

Odborná stáž č. 2

Posledný septembrový týždeň plánovali žiaci 4.ZA absolvovať časť súvislej odbornej praxe vo Vsetínsej nemocnici spolu so žiakmi 4. ZA Vyšší odborné školy zdravotnícke ve Vsetíne. Nakoľko sa kvôli opatreniam súvisiacimi s pandémiou COVID-19 nerealizovala odborná prax  na konci tretieho ročníku, ako býva zvykom každý školský rok, musela byť presunutá aj táto projektová aktivita.

Bohužiaľ,  pandémia koronavírusu začala úradovať opäť. Nemohli sme odbornú výmennú prax zorganizovať ani v tomto náhradnom termíne.

Ale my sa nevzdáme a veríme, že sa situácia zlepší a naši žiaci vycestujú v ďalšom "náhradnom" termíne. Ako sa hovorí - Do tretice všetko dobré!

Hurá, podarilo sa.

Sme veľmi radi, že sa nám napriek všetkým prekážkam podarilo vrátiť sa do Vsetína. Niekoľkokrát odloženú časť odbornej praxe sme predsa len absolvovali. Žiaci, ktorí projekt začali sa síce rozleteli na vysoké školy alebo do zamestnaní, ale potešili sa ich nasledovníčky, žiačky III.PS. Stáže sa zúčastnili všetci žiaci triedy a nie iba skupinka 10-tich žiakov. A ako to tam prebiehalo uvidíte na priložených fotografiách.

A aby výmenná stáž bola naozaj výmenná, prijali sme na našej škole a odborných pracoviskách kamarátov zo Vsetína. Snažili sme sa im vrátiť ich pohostinnosť. Veríme, že sme ich nesklamali.