Úcta, hrdosť, odbornosť A takto to celé začalo Výmenný pobyt Festival ošetrovacích kazuistík vo Vsetíne Odborná stáž Výmenný pobyt č. 2 Odborná stáž č. 2 Spoločná konferencia

Odborná stáž č. 2

Posledný septembrový týždeň plánovali žiaci 4.ZA absolvovať časť súvislej odbornej praxe vo Vsetínsej nemocnici spolu so žiakmi 4. ZA Vyšší odborné školy zdravotnícke ve Vsetíne. Nakoľko sa kvôli opatreniam súvisiacimi s pandémiou COVID-19 nerealizovala odborná prax  na konci tretieho ročníku, ako býva zvykom každý školský rok, musela byť presunutá aj táto projektová aktivita.

Bohužiaľ,  pandémia koronavírusu začala úradovať opäť. Nemohli sme odbornú výmennú prax zorganizovať ani v tomto náhradnom termíne.

Ale my sa nevzdáme a veríme, že sa situácia zlepší a naši žiaci vycestujú v ďalšom "náhradnom" termíne. Ako sa hovorí - Do tretice všetko dobré!