Navigácia

Voľné miesta na našej škole

Pozícia:

Upratovačka

Dátum nástupu:Ihneď
Požiadavky:Miesto výkonu práce:

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne,
Veľkomoravská 14, 911 34 Trenčín

Náplň (druh) práce:
Bežné upratovanie tried, laboratórií, vynášanie odpadkov, vysávanie kobercov, dezinfekcia sociálnych zariadení, čistenie okien, interiérov, exteriérov, výmena záclon, závesov. Ostatné upresnené na osobnom pohovore.

Pracovná doba:
09:30 – 17:30 hod., prípadne podľa dohody možný posun pracovnej doby

Termín nástupu:
Ihneď

Druh pracovného pomeru:
Pracovná zmluva

Platové podmienky:
Odmeňovanie podľa zákona o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Tabuľkový plat s výnimkou z Kolektívnej zmluvy 757,50€, po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia platu osobným ohodnotením.

Žiadosti o zamestnanie spolu so životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov zasielajte mailom, na adresu školy, prípadne priniesť osobne.

Kontaktná osoba:
Mgr. Anna Šištíková, vedúca úseku TEČ, mail: anna.sistikova@szstn.sk, telefón: 032/6519832, 0901 918 329

Pozícia:

Učiteľ všeobecno-vzdelávacích predmetov, aprobácia Informatika

Úväzok:plný
Dátum nástupu:01.01.2024

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14,
911 34 Trenčín

Vyučovanie informatiky na strednej škole.

01.01.2024

Termín zasielania žiadostí o prijatie do zamestnania:
do 30.11.2023

Učiteľ na plný úväzok.

Odmeňovanie podľa zákona o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Plat bude určený podľa zaradenia do kariérneho stupňa a podľa počtu rokov započítanej praxe.

Požiadavky na zamestnanca:
Uchádzači musia spĺňať podmienky zákona č. 317/2009 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v platnom znení
Aprobácia: informatika
Stupeň vzdelania: vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Žiadosti o zamestnanie spolu so životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov zasielajte na adresu školy alebo na e-mail: anna.sistikova@szstn.sk, prípadne priniesť osobne.

Mgr. Anna Šištíková, vedúca úseku TEČ, anna.sistikova@szstn.sk, 0901918329

Novinky

Kontakt

  • Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne
    Veľkomoravská 14
  • informátor: +421 32 65198 11