Profil školy História školy 75. výročie školy Vedenie školy Rada školy Školský parlament MS SČK Videovizitka školy a odborov

75. výročie školy

Oslavovali sme

V predvianočnom období sa v spoločenskej miestnosti našej školy zišli súčasní i bývalí pedagogickí i nepedagogickí zamestnanci školy, pozvaní hostia, aby spoločne oslávili jej 75. narodeniny. Spoločne si zaspomínali na roky minulé, zhodnotili jej súčasné smerovanie, predstavili víziu o jej napredovaní. K príjemnej atmosfére prispeli umelecké vstupy študentov našej školy a posedenie, ktoré nasledovalo po oficiálnej časti osláv (fotoalbum).

Našej 75-ročnej oslávenkyni želáme k jej výročiu ešte veľa úspechov na ceste rozvoja, veľa zapálených učiteľov a žiakov s túžbou vzdelávať sa a pomáhať.