Navigácia

 • Od 01. 02. 2018 sa mení názov školy na Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín.

  Sídlo a ostatné údaje ostali nezmenené.

 • Oznamujeme rodičom a žiakom školy, že sa v stredu 18. 04. 2018 od 15. 00 hod. do 17. 00 hod. uskutočnia individuálne triedne aktívy rodičovského združenia v budove školy v triedach podľa rozpisu, ktorý bude vyvesený v priestoroch školy. Predsedovia triednych aktívov sa stretnú v zasadacej miestnosti na 4. poschodí o 17. 00 hod.

  Veríme, že všetci rodičia využijú možnosť dozvedieť sa informácie o výchovno-vzdelávacích výsledkoch svojich detí a ďalších školských aktivitách za 3. štvrťrok školského roku 2017/18.

 • Výsledky talentových skúšok pre školský rok 2018/2019 konaných 27. 03. 2018 v študijnom odbore MASÉR: vysledky_tal_skusky.pdf.

  Výsledky talentových skúšok pre školský rok 2018/2019 konaných 10. 04. 2018 v študijnom odbore MASÉR: vysledky_tal_skusky_nahradny_termin.pdf

 • Dňa 28. 03. 2018 sme si pripomenuli výročie narodenia Jána Amosa Komenského, preto sme si dovolili zablahoželať našim pedagogickým i nepedagogickým pracovníkom pri príležitosti sviatku Dňa učiteľov.

  V úvode sme sa cestou školského rozhlasu prihovorili všetkým prítomným a ďalej sme pokračovali sladkým prekvapením, ktoré pripravila žiačka III.ZUA triedy Veronika Trusková pre všetkých zamestnancov školy.

  (Koordinátorka ŽŠR: Mgr. Mária Margorínová, predseda ŽŠR: Michal Bulejko)

 • Aj tento rok sa naša škola zapojila do Biblickej olympiády. Súťaž pozostávala z dvoch vybraných kníh Svätého písma - zo STARÉHO ZÁKONA z knihy Genezis (12. - 50. kapitola) a z NOVÉHO ZÁKONA z Markovho evanjelia. Každá trieda prvých ročníkov počas hodín náboženstva sa zúčastnila triedneho kola, odkiaľ sa vybrali najlepší žiaci, ktorí 31. 1. 2018 súťažili v školskom kole BO. Tam sa zúčastnilo 18 žiakov a do dekanátneho kola, ktoré sa konalo 22. marca 2018 na piaristickom gymnáziu sa dostali traja žiaci: Michal Fano (FL), Sofia Kučerová (FL) a Justína Ághová (FL). Skončili sme tretí, no na budúci rok opäť zabojujeme.

 • Aj naši žiaci sa zapojili do súťaže Matematický Klokan, ktorá sa konala na celom svete v jeden deň, a to 19. 03. 2018 (pondelok). Do tejto súťaže sa tento rok na Slovensku zapojilo 1 450 škôl a 65 579 žiakov. V tejto vysokej konkurencii dosiali naši žiaci krásne výsledky a dvaja hneď výnimočné: Iveta Hradská (1. FL) obsadila v kategórii Kadet O12 49. - 60. miesto s úspešnosťou takmer 81%, čím za sebou nechala 98% súťažiacich. A Andrej Šmelko (4. ZL) obsadil v kategórii Junior O34 29. - 31. miesto s úspešnosťou takmer 66%, čím za sebou nechal viac ako 98% súťažiacich. Prehľad úspešnosti ostatných našich žiakov si môžete pozrieť TU.

 • V aktualizovanom rebríčku základných a stredných škôl Inštitútu INEKO sme sa umiestnili v prvej desiatke najlepších stredných odborných škôl na Slovensku. Patrí nám krásne 7. miesto! Podľa toho istého rebríčka INEKO naša škola obsadila 2. miesto medzi všetkými SZŠ na Slovensku.

  A ako informuje Tlačová správa TSK, v rámci stredných odborných škôl Trenčianskeho kraja sme obsadili vynikajúce tretie miesto, čím sme sa zaradili medzi tri župné školy v top desiatke celonárodného rebríčka škôl. Z úspechu sa tešíme a veríme, že i naďalej budeme napredovať v nastavenom trende.

 • Dňa 15. februára 2018 sa na našej škole konalo školské kolo Stredoškolskej odbornej činnosti, v ktorom prezentovala svoju prácu Beáta Bernoláková (III. ZUA) na tému „Zaujímavosti zubného lekárstva“ v odbore zdravotníctvo a farmakológia. Ďakujeme za vynaložené úsilie a želáme veľa úspechov v krajskom kole!

  (Mgr. Jana Hrnčárová, koordinátorka SOČ)

 • Od 22. januára do 26. januára 2018 absolvovalo 68 prvákov z odboru I. FL, I. ZA a I. ZUA lyžiarsky kurz v populárnom lyžiarskom stredisku Chopok-Juh. Ubytovaní boli v chate Kosodrevina, priamo na lyžiarskom svahu. O zdokonalenie ich lyžiarskych schopností sa staral kolektív inštruktorov v zložení: Mgr. Líška (1.družstvo), Mgr. Blanár (2.družstvo), Mgr. Novosadová (3. družstvo), Mgr. Petričková (4. družstvo), Mgr. Šedová (5. družstvo). Animáciu a večerný program mali na starosti triedne učiteľky Mgr. Matusová (I.FL), Mgr. Margorínová (I.ZA), Mgr. Meľošová (I.ZUA), o zdravie sa starala MUDr. Dobiášová, PhD. Počasie bolo typicky zimné, Chopok nám ukázal všetky svoje tváre a nabil nás neuveriteľnou energiou. Nikomu sa nechcelo odísť. Veľká vďaka patrí organizátorke kurzu PaedDr. Bianke Rolníkovej, PhD.

 • V dňoch 7. a 8. decembra 2017 naša škola oslávila sedemdesiatku. Viac sa dočítate v záložke 70. výročie školy.

Login

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

Utorok 24. 4. 2018

Fotogaléria

Mapa

Novinky

Kontakt

 • Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín
  Veľkomoravská 14, 911 34 Trenčín
 • informátor: +421 32 65198 11